Створення інтернет магазина, розробка інтернет магазина

Ще років 40 тому, коли інтернет з системи швидкого сповіщення в разі нападу ворога, створеною американськими військовими, став надбанням громадськості, мало хто міг спрогнозувати величезну вигоду мережі для комерційних організацій. Зовсім ще недавно світова мережа використовувалася для передачі даних для пошуку необхідної інформації на сайтах. Сьогодні ж важливість Інтернету для світового бізнесу важко переоцінити, за статистикою кожна четверта покупка в світі здійснюється через інтернет. Тому створення інтернет магазина – віртуального магазина з можливістю електронної комерції – стає дуже популярним і прибутковим. Чому? Давайте проаналізуємо.

При всій величезній кількості сайтів, їх можна згрупувати всього в декілька типів, і виготовлення інтернет магазинів - одне з направлень веб - дизайну. Сайт інтернет – магазина є ресурсом, де повністю представлені товари, що є до продажу, з докладним описом і фотографіями де кожен відвідувач може ознайомитися з технічною характеристикою, особливостями конструкції, ціною і так далі Окрім цього, розробка інтернет магазина передбачає, як правило, можливість он-лайн замовлення товару, оплату через електронні системи платежів багато товарів можна замовити з доставкою (з оплатою на місці). Такий спосіб продажів неймовірно зручний і для власника магазина, і для його відвідувача. Оренда або покупка реального магазина (а також його вміст – комунальні платежі, клінінг, системи безпеки, зарплата персоналу і так далі) для підприємця обійдеться в рази дорожче чим створення інтернет магазина під ключ і його вміст. Графік же роботи віртуального магазина влаштує будь-якого покупця – 24 години в добу 7 днів в тиждень. Не виходячи з будинку, в будь-яку погоду і час доби користувач «отрывает» двері і бродить між «витринами» віртуального магазина а може через функцію «поиск» швидко знайти будь-який товар, що цікавить. Годинами можна вибирати товар, вивчати ціни, різновиди, і жоден продавец-консультант не обуриться такою педантичністю.

Звичайно, бізнесмени швидко оцінили перспективи електронної комерції, конкуренція в мережі зростає. Саме тому створення інтернет магазина під ключ у фахівців дозволить зробити віртуальний магазин найпривабливішим, а повнота інформації про кожен товар і повний набір супутніх послуг (замовлення доставка, оплата і так далі) дозволить швидко перетворити випадкових відвідувачів на потенційних покупців. Розробка інтернет магазина – дуже важливий і відповідальний момент електронного бізнесу, від якого багато в чому залежатиме успіх торгівлі.

Замовити створення інтернет-магазіна