Розробка корпоративного сайту, створення корпоративного сайту

Серед всіх типів сайтів корпоративний сайт найбільш підходить для представлення компанії в інтернеті. Маючи багато спільного з сайтом візиткою, який розрахований на невеликі компанії і має до 10 зв'язаних сторіночок створення корпоративного сайту переслідує масштабніші цілі – найповніша інформація про компанію для замовників, постачальників, ділових партнерів, представників ЗМІ і громадськості. Такий сайт вже не просто знайомить відвідувача з компанією, він несе велике іміджеве навантаження формує громадську думку про компанію і є дієвим інструментом при вирішенні багатьох маркетингових завдань. Тому розробка корпоративного сайту повинна повністю зважати на специфіку комерційного направлення компанії особливості цільової аудиторії і максимально відповідати фірмовому стилю і образу компанії.

Щоб ресурс був максимально корисний кожному відвідувачеві, створення корпоративного сайту вимагає особливо ретельного підходу: інформаційне наповнення повинне приваблювати широкий круг користувачів, а структура сайту – задовольняти всіляким запитам. Наприклад для простих відвідувачів буде цікава інформація про розвиток і досягнення компанії, про її історію, для клієнта або замовника - про нову продукцію і ціни, для постачальників – технології виробництва і перспективи розвитку, для журналістів – новини, плановані заходи і так далі Також можна використовувати ресурс як інструмент маркетингових досліджень, якщо розробка корпоративного сайту передбачить можливість проведення опитів і наявність форумів.

Як бачимо, корпоративний сайт – це грандіозний проект. На створення корпоративного сайту треба досить багато часу – більш ніж 2 місяці, а сам процес складається з декількох поетапно вирішуваних завдань: визначення цільового завдання - розробка стратегії, розробка технічного завдання створення проекту і розробка макетів сайту, ув'язка модулів і налаштування функціональності, тест в робочому режимі і запуск в мережу. Кожен етап дуже важливий сам по собі і вимагає спеціальних знань і креативних ідей. Дуже поважно створити унікальний індивідуальний проект який стане втіленням всіх задумів власника і оптимальним для кожного відвідувача. Інформаційна складова, бездоганна функціональність, корисність продумана структура і проста навігація – кваліфікована розробка корпоративного сайту зробить його ідеальним інструментом для просування компанії на ринок і процвітання.

Замовити створення корпоративного сайту