Створення інтернет-магазину "Storm" м. Харків

Збільшити
Що зроблено:

Створення сайту для інтернет-магазину "Storm" м. Харків включало в себе:
- Переробка логотипу
- Розробка дизайну сайту
- Верстка сторінок сайту
- Установка на CMS сайту

Замовити створення сайту в Харкові Ви зможете за допомогою форми замовленняІнші створені сайти:

Створення сайту Дніпропетровську
Створення сайту в Запоріжжі

Створення сайтів у Харкові.

Якщо у вас є власний бізнес, і ви хочете, щоб про нього дізналися якомога більше людей, розмістіть на просторах мережі Інтернет свій сайт, який буде розповідати про пропоновані вами товари або послуги. Однак, для того, щоб створений сайт приносив користь вашій справі, необхідно, щоб його відвідували. Погодьтеся, що від сайту не буде ніякого толку, якщо на нього не будуть заходити люди. Для того щоб забезпечити відвідуваність вашого інтернет - проекту, необхідно дотримуватися наступні умови.

1. Сайт повинен мати свою цільову аудиторію. При цьому, здійснюючи створення сайту необхідно врахувати потреби цієї аудиторії.

2. Сайт повинен мати відповідної тематики його зовнішній вигляд. Говорячи про бізнес - сайтах, необхідно виключити використання в дизайні сайту яскравих забарвлень, які відволікають увагу відвідувача від інформації, яку видано на його сторінках. Так само зверніть увагу на графічне наповнення сайту. Такі зображення повинні чітко відповідати темі вашого інтернет - проекту.

3. Система навігації сайту повинна бути зручною для відвідувача. Погодьтеся, що якщо користувач буде протягом довгого часу шукати необхідну інформацію, це навряд чи сприятиме тому, що даний відвідувач повернеться на ваш сайт ще раз. Можна розмістити на сайті всілякі системи пошуку інформації, що цікавить користувача. Таким чином, відвідувач введе необхідний запит і швидко потрапить на потрібну сторінку. Добре, якщо ви розмістите на сайті його картку, з якої користувач так само зможе знайти все, що потрібно.

4. Для того щоб власник сайту міг відслідковувати, скільки людей щодня відвідують його інтернет - ресурс, розробник може встановити спеціальні програми. Звичайно, ця умова зовсім не обов'язково, проте, все ж таки це дуже зручно.

Здійснюючи створення сайтів в Харкові, можна звернутися в одну зі спеціалізованих фірм, що не обов'язково розташовану в цьому місті. Фахівці, якими буде здійснена розробка сайту в Харкові, виконають всі необхідні роботи якісно та в строк.

Сайт:

http://www.storm.kh.ua