Створення сайту для компанії "Віннер Форд", Запоріжжя

Збільшити
Що зроблено:

Створення сайту для компанії "Віннер Форд", м. Запоріжжя. Компанія реалізує автомобілі торгової марки Ford в місті Запоріжжя. Розробка сайту включала в себе - створення оригінального дизайну сайту, верстка всіх сторінок сайту, програмування, багатомовність, інтеграція системи управління.

Інтернет настільки міцно увійшов до нашого життя, що життя без нього представляється більшості людей вже насилу. Ми замовляємо через інтернет продукти, косметику, квитки, номери в готелях і ще безліч різних товарів і послуг. Сьогодні кожен хоч трохи просунута людина вважає своїм обов'язком мати в Інтернеті свою особисту сторіночку, неважно буде це персональний сайт, або блог — але він має бути обов'язково. Про різні організації і комерційні компанії навіть мові не йде — сайт або портал компанії (залежить від статусу і розміру компанії) це обличчя компанії, її візитна картка. Мало того, відсутність сайту може свідчити про її несерьезності і відлякати потенційних клієнтів і партнерів. Крім того, сайт є прекрасним рекламним майданчиком, що поступово залишає позаду всі останні види реклами.

Якщо ви вирішили приєднатися до просунутих користувачів і компаній і завести корпоративний або персональний сайт — ми будемо ради вам допомогти. Спеціалізація нашої компанії розробка сайтів в Запоріжжі. Ні, ми, звичайно, зробимо для вас сайт незалежно від вашого місця розташування. Просто ми вважаємо що завжди переважно вибрати виконавця для будь-якої справи в своєму регіоні. Не дивлячись на те, що Інтернет практично стирає кордони і відстані, на наш суб'єктивний погляд, якщо ви знаходитеся в Запоріжжі, то зручніше і вигідно замовляти створення сайтів в Запоріжжі. По-перше, компанія що знаходиться в тому ж регіоні що і ви, більш орієнтована на місцеві ціни, потреби і інші особливості вашого регіону. В результаті розробка сайту в Запоріжжі обійдеться вам значно дешевше, ніж сайт тієї ж якості, зроблений московською або київською студією. По-друге ви завжди зможете зробити візит в студію, щоб внести потрібні поправки, або взнати, як просувається створення вашого сайту.

У штаті нашої компанії немає жодної випадкової людини. Всі наші фахівці мають профільну освіту і величезний досвід роботи по своїй спеціальності. Тому, як це не фантастично звучить, створення сайтів в Запоріжжі, в усякому разі, в нашого виконання, не поступається за якістю виконаних робіт якість робіт столичних колег. І це при вельми відчутній різниці в ціні, в нашу, природно користь. Ті компанії, для яких нами велася розробка сайтів, в Запоріжжі і в інших регіонах, вважають за краще надалі працювати саме з нашою компанією.

Сайт:

http://www.winnerford.zp.ua